Op deze pagina vind je het speelschema van de Champions- en Europa League van clubs uit Nederland en concurrerende landen op de coëfficiëntenlijst.

(clubs met vlaggetjes in onderstaande tabellen = concurrentie)

Speelronde 1 (17 t/m 19 sep)
Speelronde 2 (1 t/m 3 okt)
Speelronde 3 (22 t/m 24 okt)
Speelronde 4 (05 t/m 07 nov)
Speelronde 5 (26 t/m 28 nov)

 

Speelronde 1

Dinsdag 17 september 2019

Gr Tijd Thuis Uit
E 21:00 at Salzburg be Genk 6-2
H 21:00 nl AJAX Lille 3-0

Woensdag 18 september 2019

B 18:55 be Club Brugge tr Galatasaray 0-0
C 21:00 ua Shakhtar Donetsk Manchester City 0-3

Donderdag 19 september 2019

B 18:55 dk Kopenhagen Lugano 1-0
B 18:55 ua Dynamo Kiev Malmö 1-0
D 18:55 at LASK Rosenborg 1-0
D 18:55 nl PSV Sporting CP 3-2
F 18:55 Getafe tr Trabzonspor 1-0
F 18:55 be Standard Luik Vitória SC 2-0
G 21:00 Rangers nl FEYENOORD 1-0
I 21:00 Wolfsburg ua Olexandriya 3-1
I 21:00 be Gent St-Étienne 3-2
J 21:00 Mönchengladbach at Wolfsberg 0-4
J 21:00 AS Roma tr İstanbul Başakşehir 4-0
K 21:00 Slovan Bratislava tr Beşiktaş 4-2
L 21:00 Partizan nl AZ 2-2

Speelronde 2

Dinsdag 1 oktober

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
A 18:55 Real Madrid be Club Brugge 2-2
A 21:00 tr Galatasaray Paris Saint Germain 0-1
C 18:55 Atalanta ua Shakhtar Donetsk 1-2

Woensdag 2 oktober

E 21:00 be Genk Napoli 0-0
E 21:00 Liverpool at Salzburg 4-3
H 21:00 Valencia nl AJAX 0-3

Donderdag 3 oktober

G 18:55 nl FEYENOORD FC Porto 2-0
I 18:55 ua Olexandriya be Gent 1-1
J 18:55 tr İstanbul Başakşehir Mönchengladbach 1-1
J 18:55 at Wolfsberg AS Roma 1-1
K 18:55 tr Besiktas Wolves 0-1
L 18:55 nl AZ Manchester United 0-0
B 21:00 Malmö dk Kopenhagen 1-1
B 21:00 Lugano ua Dynamo Kiev 0-0
C 21:00 tr Trabzonspor FC Basel 2-2
D 21:00 Sporting at LASK 2-1
D 21:00 Rosenborg nl PSV 1-4
F 21:00 Arsenal be Standard Luik 4-0

Speelronde 3

Dinsdag 22 oktober

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
C 18:55 ua Shakhtar Donetsk Dinamo Zagreb 2-2
A 21:00 be Club Brugge Paris Saint Germain 0-5
A 21:00 tr Galatasaray Real Madrid 0-1

Woensdag 23 oktober

H 18:55 nl AJAX Chelsea 0-1
E 21:00 at Salzburg Napoli 2-3
E 21:00 be Genk Liverpool 1-4

Donderdag 24 oktober

G 18:55 Young Boys nl FEYENOORD
I 18:55 be Gent Wolfsburg 2-2
I 18:55 St. Étienne ua Olexandriya 1-1
J 18:55 tr Istanbul Başakşehir at Wolfsberg 1-0
K 18:55 tr Besiktas Braga 1-2
I 18:55 nl AZ Astana 6-0
B 21:00 ua Dynamo Kiev Kopenhagen 1-1
C 21:00 tr Trabzonspor Krasnodar 0-2
D 21:00 nl PSV at LASK 0-0
F 21:00 Frankfurt be Standard Luik 2-1

Speelronde 4

Dinsdag 5 november

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
E 21:00 Liverpool be Genk 2-1
E 21:00 Napoli at Salzburg 1-1
H 21:00 Chelsea nl Ajax 4-4

Woensdag 6 november

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
A 21:00 PSG be Club Brugge 1-0
A 21:00 Real Madrid tr Galatasaray 6-0
C 21:00 Dinamo Zagreb ua Shakhtar Donetsk 3-3

Donderdag 7 november

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
E 16:50 Astana nl AZ 0-5
E 18:55 be Standard Luik Eintracht Frankfurt 2-1
E 18:55 Kopenhagen ua Dinamo Kiev 1-1
E 18:55 Krasnodar tr Trabzonspor 3-1
E 18:55 at LASK nl PSV 4-1
E 21:00 nl FEYENOORD Young Boys 1-1
E 21:00 Wolfsburg be AA Gent 1-3
E 21:00 ua Oleksandria Saint-Etienne 2-2
E 21:00 at Wolfsberger tr Istanbul Başakşehir 0-3
E 21:00 Braga tr Besiktas 3-1

Speelronde 5

Dinsdag 26 november

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
A 18:55 tr Galatasaray be Club Brugge
C 21:00 Manchester City ua Shakhtar Donetsk

Woensdag 27 november

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
E 21:00 be Genk at Salzburg
H 21:00 Lille nl AJAX

Donderdag 28 november

Gr Tijd Thuis Uit Uitslag
C 16:40 tr Trabzonspor Getafe
G 18:55 nl FEYENOORD Rangers
I 18:55 Saint-Etienne be Gent
I 18:55 ua Oleksandria Wolfsburg
J 18:55 tr İstanbul Başakşehir Roma
J 18:55 at Wolfsberger Mönchengladbach
K 18:55 tr Beşiktaş Slovan Bratislava
L 18:55 nl AZ Partizan
F 21:00 Vitoria Guimaraes be Standard Luik
B 21:00 Malmö ua Dynamo Kiev
D 21:00 Sporting nl PSV
D 21:00 Rosenborg at LASK